Other

Make It Happen[2008]with albanian subs[AnDi Shehu]

  • Download 5x Faster
  • Download torrent
  • Direct Download
  • Rate this torrent +  |  -
Make It Happen[2008]with albanian subs[AnDi Shehu]

Anonymous and Free Direct Download


Torrent info

Name:Make It Happen[2008]with albanian subs[AnDi Shehu]

Total Size: 699.96 MB

Magnet: Magnet Link

Seeds: 0

Leechers: 0

Stream: Watch Online @ Movie4u

Last Updated: 2015-08-21 12:06:02 (Update Now)

Torrent added: 2009-08-28 12:13:54VPN For Torrents

Torrent Files List


Make.It.Happen[2008]with albanian subs[AnDi Shehu].avi (Size: 699.96 MB) (Files: 1)

 Make.It.Happen[2008]with albanian subs[AnDi Shehu].avi

699.96 MB
 

tracker

leech seeds
 

Torrent description

MAKE IT HAPPEN:
--
BEJE TE NDODHE

BEJE TENDEN...
BEJE TE VLEJE...
BEJE TE NDODHE...

Lauryn Kirk eshte nje vajze e vogel fshati me ambicie te medha qyteti. Ajo ndjek endrren e saj dhe shkon ne shkollen e muzikes dhe te kercimit ne Çikago. Punet me shkollen nuk shkojne mire dhe ajo perfundon si nje llogaritare ne nje bar. Kur njera prej kercimtareve mungon ajo vendos ta zevendesoje. Kur hipen ne skene behet shpejt e dukshme se ka talent ne kercim dhe se enderrat e saj mund te behen realitet - hap pas hapi...
NGA ANDI SHEHU

related torrents

Torrent name

health leech seeds Size
 


comments (0)

Main Menu