Windows - Other

Fjalor i integruar shqip ne 5 gjuhe

  • Download 5x Faster
  • Download torrent
  • Direct Download
  • Rate this torrent +  |  -
Fjalor i integruar shqip ne 5 gjuhe

Download FREE And Anonymously


Torrent info

Name:Fjalor i integruar shqip ne 5 gjuhe

Total Size: 16.14 MB

Magnet: Magnet Link

Seeds: 0

Leechers: 0

Stream: Watch Full Movie @ Movie4u

Last Updated: 2016-03-14 20:00:43 (Update Now)

Torrent added: 2009-08-28 06:29:03CyberGhost VPN For Torrents

Torrent Files List


fjalor i ri.rar (Size: 16.14 MB) (Files: 1)

 fjalor i ri.rar

16.14 MB
 

tracker

leech seeds
 

Torrent description

Fjalor i integruar me 5 gjuhe, shqip, anglisht, italisht, gjermanisht dhe frengjisht.
Ne nje pakete te vetme, shume e thjeshte per t'u instaluar, pa asnje rrezik per permbajtje virusesh, fjalori i integruar 5 gjuhesh. Ky fjalor eshte i vetmi i ketij lloji ne qarkullim, gjithashtu eshte nje ndihmues perkthimi edhe ne programin Word te microsoft office, ne perkthimin e teksteve me permbajtje te gjate.

Ky instalim sillet nga "Gerti_id" falas dhe pa asnje lloj detyrimi per te gjithe shqiptaret anembane.

Pasi te keni shkarikuar filin e kompresuar (*.rar) duhet te beni unrar, te gjithe ata qe kane programin "winrar" te instaluar ne pc e tyre, ne te kundert winrar duhet ta merrni free pa pagese ne web. Dokumenti "password" permban fjalekalimin e nevojshem per te instaluar fjalorin.

Gjithashtu ju lutem qe pas downloadit te mos e fshini torrentin, por te vazhdoni te beni seed edhe per te tjeret.

Ju faleminderit te gjitheve qe shkarikoni kete torrent dhe ju uroj pune te mbare me fjalorin e ri.

related torrents

Torrent name

health leech seeds Size
 


comments (0)

Main Menu