Horror

The Midnight Meat Train 2008 With Albanian Subs

  • Download 5x Faster
  • Download torrent
  • Direct Download
  • Rate this torrent +  |  -


Torrent info

Name:The Midnight Meat Train 2008 With Albanian Subs

Total Size: 701.25 MB

Magnet: Magnet Link

Seeds: 0

Leechers: 0

Stream: Watch Full Movie @ Movie4u

Last Updated: 2010-08-22 02:15:38 (Update Now)

Torrent added: 2009-08-28 04:27:42VPN For Torrents

Torrent Files List


The Midnight Meat Train.2008.with Albanian Subs.avi (Size: 701.25 MB) (Files: 2)

 The Midnight Meat Train.2008.with Albanian Subs.avi

701.25 MB

 www.albaniantorrent.net.txt

0.13 KB
 

Announce URL: http://open.tracker.thepiratebay.org/announce

Torrent description


http://www.imdb.com/title/tt0805570/

Lloji i filmit : Krim| Horror | Mister | Thriller
Ka bere debutin e pare : 25 September 2008 (USA)
Debuti DVD : E panjohur
Kualiteti: DVDRip.XViD
Koha e filmit: 1 ore e 42 minuta e 57 sek.
Titrat : Te bashkuara ne video.
IMDB votimet: 6.6/10 (4,956 vota)
Regjizori : Ryuhei Kitamura
Shkuajti skenarin : Jeff Buhler, Clive Barker
Aktore : Bradley Cooper, Leslie Bibb, Brooke Shields, Vinnie Jones, Roger Bart, Barbara Eve Harris.
Perktheu : RAINBOW*
Pershtatja : RAINBOW*

Pak fjale per filmin: Brenda stacionit te trenit nje burre i beshem or i veshur mire(Vinnie Jones), i ndjek me kujdes pasagjeret e tjere.Papritur burri sulmon dhe vret me te shumtet e pasagjereve, duke perdorur dy vegla vrasese kasapi, dhe dhume truperore te madhe.Ne gishtin e tij veme re nje unaze , te zbukuruar me njeyll me tete cepa. Leon (Bradley Cooper) eshte nje fotograf vegjetarian, i cili vendos te udhetoje naen me trenin duke u munduar te kapi me aparatin e tij "qytetin e vertete.Por kur tregon fotografite e tij tek pronarja e nje galerie (Brooke Shields), merr si kritike qe fotografite e tij nuk jane dhe shume te verteta. Duke kembengulur fillon nje kerkim te ri i cili nuk do te jete ashtu si ai e kishte planifikuar ne fillim.

Ju uroj shikim te kendshem,beni sa me shume seed.

related torrents

Torrent name

health leech seeds Size
 


comments (0)

Main Menu

 

script data-cfasync="false" src="//d2ghscazvn398x.cloudfront.net/?cshgd=690275">