Music - Other

306 këngë SHQIP

  • Download 5x Faster
  • Download torrent
  • Direct Download
  • Rate this torrent +  |  -
306 këngë SHQIP

Anonymous and Free Direct Download


Torrent info

Name:306 këngë SHQIP

Total Size: 1.07 GB

Magnet: Magnet Link

Seeds: 0

Leechers: 1

Stream: Watch Online @ Movie4u

Last Updated: 2016-10-17 22:49:22 (Update Now)

Torrent added: 2009-08-27 01:21:42VPN For Torrents

Torrent Files List


Anita Take (Size: 1.07 GB) (Files: 332)

 Anita Take

  C'eshte dashuria.mp3

2.79 MB

  Fustani i bardhe.mp3

2.71 MB

  Kanapeja.mp3

2.63 MB

  Kolazh.mp3

4.32 MB

  Kujtimet e nje veterani.mp3

2.48 MB

  Kujtimet e studentit.mp3

2.79 MB

  Me do apo s'me do.mp3

2.78 MB

  Mjekut.mp3

2.06 MB

  Ne mes gushes ke nje pike.mp3

2.38 MB

  Nena.mp3

3.76 MB

  Nje lule.mp3

2.56 MB

  Per nenen kendoj.mp3

2.34 MB

  Rrjedh ne kenge e ligjerime.mp3

4.86 MB

  Shkonte vasha per ne krua.mp3

3.16 MB

  Shoqes sime.mp3

3.04 MB

  Te pajtohemi.mp3

3.21 MB

  Te shtrenjtes sime (II).mp3

3.53 MB

  Trandafil mos u zemero.mp3

2.93 MB

  Udhet e atdheut me therrasin.mp3

4.15 MB

  Unaza (II).mp3

3.06 MB

  Vajza me trendafil.mp3

3.12 MB

  Vitet kaluan.mp3

2.81 MB

 bashkim alibali

  BASHKIM ALIBALI - Kenga e studentit.mp3

4.67 MB

  BASHKIM ALIBALI - Bore me hene.mp3

4.88 MB

  BASHKIM ALIBALI - Kenge e bukur e rinise.mp3

2.63 MB

  BASHKIM ALIBALI - Mes bukurive.mp3

2.46 MB

  BASHKIM ALIBALI - Miresevjen pranvere.mp3

2.56 MB

  BASHKIM ALIBALI - Ne duart e nenes.mp3

3.36 MB

  BASHKIM ALIBALI - Nenes time.mp3

2.90 MB

  BASHKIM ALIBALI - S'ma njohe zemren.mp3

3.37 MB

  BASHKIM ALIBALI - Shalli i kalter i rinise.mp3

2.39 MB

 Duete & Trio

  A.GJEBREA & M.NALLBANI - Malli per nenen.mp3

2.18 MB

  A.GJEBREA & I.LIBOHOVA - Makinisti.mp3

3.17 MB

  A.GJEBREA & J.ALIAJ - Pallati 176.mp3

3.35 MB

  A.GJEBREA & S.BLUMAYER - Naten e mire.mp3

3.36 MB

  A.GJOKA & A.BEKTASHI- Ti nuk me tradheton.mp3

3.28 MB

  A.GJOKA & E.DEDA & R.MAKASHI - Te pranoj si je.mp3

3.85 MB

  A.GJOKA & V.TAHIRAJ & M. NALLBANI - Pesha e fatit.mp3

4.07 MB

  A.TAKE & P.NIKA - Djali i ri.mp3

1.52 MB

  D.TUKICI & N.KOKA - Sagapo te dua.mp3

3.36 MB

  E.DEDA & A.EMIRI - Na lini te jetojme.mp3

4.70 MB

  E.JUBANI & B.ALIBALI - Vellezerit.mp3

3.09 MB

  E.TARIFA & S.CILI - Yjet e shpreses.mp3

3.77 MB

  F.NDOCI & M.NALLBANI & J.NDOCI - Toke e diellit.mp3

4.52 MB

  G. CELA & M.DHAMO - Mes dashurive.mp3

3.46 MB

  J.DHAMO & P.ELMAZI - Ciltersi.mp3

3.68 MB

  L.KONDAKCI & L.ZHEGU - Te dua ty.mp3

2.91 MB

  L.KONDAKCI & A.GJEBREA - Falem.mp3

3.76 MB

  L.MILOTI & XH.HAFIZI - Kur perendon dielli.mp3

2.80 MB

  L.ZHEGU & L.CELO - E doni dashurine.mp3

4.38 MB

  L.ZHEGU & L.KONDAKCI - Kur xhirohej nje film.mp3

2.02 MB

  M.NALLBANI & GJ.LEKA - Miresevjen dashuri.mp3

1.87 MB

  N. KOKA & B.ALIBALI - Perhere me ty.mp3

3.25 MB

  N. KOKA & G. CELA - Cel si gonxhe dashuria.mp3

2.74 MB

  N.KOKA & D.TUKIQI - Sagapo te dua.mp3

3.30 MB

  R. MAKASHI & M. REKA & B. SEJKO - Qeshu rini.mp3

4.10 MB

  V.SIMONI & Y.GIMJANI - Lumturi.mp3

2.23 MB

 Ema Qazimi

  Baballaret.mp3

3.46 MB

  Buka e duarve tona.mp3

2.97 MB

  Coban Capkeni.mp3

2.33 MB

  Dashuria jone.mp3

2.95 MB

  Ema Qazimi Marinar.mp3

3.38 MB

  EMA QAZIMI - Keputa nje gjethe dafine.mp3

3.67 MB

  EMA QAZIMI - Kush me njeh mua.mp3

5.05 MB

  EMA QAZIMI - Se kam te lehte.mp3

3.62 MB

  EMA QAZIMI - Buzeqeshje pa emer.mp3

3.53 MB

  EMA QAZIMI - Dashuria jone(E bukur si vete rinia).mp3

2.90 MB

  EMA QAZIMI - Datlindja dhe deti.mp3

3.06 MB

  EMA QAZIMI - E zgjodhe vete te verteten.mp3

4.11 MB

  EMA QAZIMI - Gol bukur gol.mp3

2.41 MB

  EMA QAZIMI - Kur celin bozhuret.mp3

4.26 MB

  EMA QAZIMI - O lule.mp3

3.13 MB

  EMA QAZIMI - Rinia jeton.mp3

2.64 MB

  EMA QAZIMI - Shqiperi o vendi im.mp3

3.30 MB

  EMA QAZIMI - Te dua o jete.mp3

3.20 MB

  EMA QAZIMI - Vallzimi i jetes.mp3

2.43 MB

  Eshte e jona koha sot.mp3

2.49 MB

  Gjurme te arta.mp3

4.49 MB

  Gol.mp3

2.48 MB

  Kenge per Tiranen.mp3

3.24 MB

  Keputa nje gjethe dafine.mp3

3.59 MB

  Krenari e brezave.mp3

3.69 MB

  Kur celin bozhuret.mp3

3.50 MB

  Nen yje prisnim vitin e ri.mp3

2.26 MB

  Nuk ishte kohe per dashuri.mp3

3.58 MB

  O Tirane.mp3

3.17 MB

  Per ty celin mijera mengjese.mp3

2.84 MB

  Sa here vjen tek ne pranvera.mp3

3.48 MB

  Shqiperi o vendi im.mp3

3.19 MB

  Syte e tu.mp3

3.73 MB

  Ti o shpirt qe mban nje bote.mp3

3.46 MB

  Trendeline e kenge.mp3

3.20 MB

  Vala dhe deti.mp3

3.06 MB

  Zemerzjarrta moj.mp3

2.42 MB

 ermira babaliu

  ERMIRA BABALIU - C'tu them une shoqeve.mp3

2.57 MB

  ERMIRA BABALIU - E njejta enderr.mp3

4.05 MB

  ERMIRA BABALIU - Eja.mp3

2.84 MB

  ERMIRA BABALIU - Kohe provimesh.mp3

2.31 MB

  ERMIRA BABALIU - Marjana.mp3

2.35 MB

  ERMIRA BABALIU - Mbremja qe mban dashurine time.mp3

2.85 MB

  ERMIRA BABALIU - Ne s'me do me pervelo.mp3

2.77 MB

  ERMIRA BABALIU - Nje jete nga jeta ime 2.mp3

3.54 MB

  ERMIRA BABALIU - Pa dashuri pa xhelozi.mp3

2.64 MB

  ERMIRA BABALIU - Prane te kaltrit det 1.mp3

2.53 MB

  ERMIRA BABALIU - Pres.mp3

2.93 MB

  ERMIRA BABALIU - Se do ti dua.mp3

3.06 MB

  ERMIRA BABALIU - Te kerkoj.mp3

4.51 MB

  ERMIRA BABALIU - Ti vetem qaje.mp3

2.53 MB

 Gazmend Mullahi

  ADRIANA CEKO - Mimoza e dashurise.mp3

3.33 MB

  Dashuria - Instrumentale me violine.mp3

3.54 MB

  EMA QAZIMI -.mp3

3.01 MB

  ERANDA LIBOHOVA - Bota iluzion.mp3

4.31 MB

  ERANDA LIBOHOVA - Kthehu per vete.per mua.mp3

4.57 MB

  LINDITA THEODHORI - Ora e qytetit tim.mp3

4.40 MB

  LINDITA THEODHORI - Shoke te nje qyteti.mp3

3.85 MB

  Mimoza e dashurise - Instrumentale me Trompe.mp3

3.34 MB

  ROBERT ALIAJ - Dashuria (eng).mp3

3.27 MB

  ROBERT ALIAJ - Dashuria.mp3

3.35 MB

  ROBERT ALIAJ - Dy gjysma molle.mp3

3.76 MB

  ROBERT ALIAJ - Hapu qiell.mp3

4.94 MB

  ROBERT ALIAJ - Kenga e thjeshte.mp3

2.97 MB

  Track 08.mp3

3.97 MB

 irma libohova

  IRMA LIBOHOVA - C'lumturi na dha kjo jete.mp3

2.83 MB

  IRMA LIBOHOVA - Cel kjo toke si trendafil.mp3

2.45 MB

  IRMA LIBOHOVA - Festa e pranveres.mp3

2.43 MB

  IRMA LIBOHOVA - Jeta nis me emrin tend.mp3

2.47 MB

  IRMA LIBOHOVA - Me dhe drite nga syri yt.mp3

3.13 MB

  IRMA LIBOHOVA - Motiv pranveror.mp3

3.13 MB

  IRMA LIBOHOVA - Nje jete me ty.mp3

2.96 MB

  IRMA LIBOHOVA - Nuk eshte loder dashuria.mp3

4.29 MB

  IRMA LIBOHOVA - Pragu i vegjelise.mp3

4.34 MB

  IRMA LIBOHOVA - Vec nje here jetojme.mp3

4.00 MB

 kozma dushi

  KOZMA DUSHI - A do te vish sivjet ne plazh.mp3

2.93 MB

  KOZMA DUSHI - Dasma e motres.mp3

2.78 MB

  KOZMA DUSHI - Deti dhe pulbardha.mp3

3.10 MB

  KOZMA DUSHI - E dua stinen e pranveres.mp3

3.55 MB

  KOZMA DUSHI - Interesant.mp3

3.29 MB

  KOZMA DUSHI - Kabina nr 3.mp3

3.62 MB

  KOZMA DUSHI - Kam frike te them mirupafshim.mp3

4.08 MB

  KOZMA DUSHI - Lot me ty o djale.mp3

3.35 MB

  KOZMA DUSHI - Matura.mp3

3.44 MB

  KOZMA DUSHI - Me zerin e atdheut.mp3

3.47 MB

  KOZMA DUSHI - Mengjeset e atdheut.mp3

3.35 MB

  KOZMA DUSHI - Prehri yt o nene.mp3

2.35 MB

  KOZMA DUSHI - Studente.mp3

3.07 MB

  KOZMA DUSHI - Syte e tu.mp3

3.67 MB

 luan zhegu

  LUAN ZHEGU - A do vish.mp3

3.08 MB

  LUAN ZHEGU - Bashke me femijet.mp3

2.28 MB

  LUAN ZHEGU - Bashke me vitet.mp3

2.64 MB

  LUAN ZHEGU - Ditet jetoj.(D.Shahini).mp3

2.89 MB

  LUAN ZHEGU - Kompozitori dhe femija.(A.Lalo).mp3

3.38 MB

  LUAN ZHEGU - Kur jemi bashke te dy.mp3

4.18 MB

  LUAN ZHEGU - Kur vjen pranvera.mp3

3.27 MB

  LUAN ZHEGU - Mes njerezve.mp3

2.66 MB

  LUAN ZHEGU - Miresevjen Pranvere.mp3

3.26 MB

  LUAN ZHEGU - Nje fjale lumturie.(F.Shehu).mp3

3.49 MB

  LUAN ZHEGU - Prane te ndjej kudo.mp3

3.96 MB

  LUAN ZHEGU - Shoket (Sh.Kodra).mp3

2.55 MB

  LUAN ZHEGU - Thinjesh ti por moshe nuk ke.mp3

2.84 MB

  LUAN ZHEGU - Vajza dhe deti(L.Zhegu).mp3

2.61 MB

  LUAN ZHEGU - Vij drejt teje.mp3

2.98 MB

  LUAN ZHEGU - Zemrat det i gjere (D.Nini).mp3

3.22 MB

  LUAN ZHEGU - Zerat e jetes.mp3

3.85 MB

 mefarete laze

  MEFARETE LAZE - Beso ne dashuri.mp3

3.03 MB

  MEFARETE LAZE - Cdo te isha.mp3

3.81 MB

  MEFARETE LAZE - Eja.mp3

2.54 MB

  MEFARETE LAZE - Jemi shoke te nje udhe.mp3

3.33 MB

  MEFARETE LAZE - Kur Celin Bozhuret.mp3

3.95 MB

  MEFARETE LAZE - Lumturia s'eshte dhurate.mp3

4.10 MB

  MEFARETE LAZE - Ne cdo zemer mbjell gezim.mp3

2.87 MB

  MEFARETE LAZE - Nenes.mp3

3.06 MB

  MEFARETE LAZE - Per nje grua.mp3

4.29 MB

  MEFARETE LAZE - Pragu i vegjelise.mp3

3.90 MB

  MEFARETE LAZE - Te ndizja nje shprese.mp3

4.09 MB

  MEFARETE LAZE - Udhet e atdheut me therrasin.mp3

3.95 MB

  MEFARETE LAZE - Zemer nene.mp3

3.60 MB

 parashqevi simaku

  PARASHQEVI SIMAKU - Bashkemoshataret.mp3

2.64 MB

  PARASHQEVI SIMAKU - Buze detit jemi rritur.mp3

2.71 MB

  PARASHQEVI SIMAKU - E duam lumturine.mp3

3.15 MB

  PARASHQEVI SIMAKU - Jetoj.mp3

2.70 MB

  PARASHQEVI SIMAKU - Kur te prisja ty.mp3

3.74 MB

  PARASHQEVI SIMAKU - Me the te dua.mp3

2.69 MB

  PARASHQEVI SIMAKU - Mes nesh eshte dashuria.mp3

4.15 MB

  PARASHQEVI SIMAKU - Ne moshen e rinise.mp3

2.92 MB

  PARASHQEVI SIMAKU - Nje mengjes.mp3

2.38 MB

  PARASHQEVI SIMAKU - Nuk jam vetem.mp3

3.15 MB

  PARASHQEVI SIMAKU - Sonet per veten.mp3

3.45 MB

  PARASHQEVI SIMAKU - Thuaja kenges rini.mp3

3.38 MB

  PARASHQEVI SIMAKU- Ne moshen e rinise.mp3

2.89 MB

 Tish Daija

  Casti i fundit i femijerise.mp3

2.81 MB

  Dashurine tone pershendesim.mp3

4.00 MB

  Ditet qe na presin.mp3

2.77 MB

  E bukur vjen pranvera.mp3

3.28 MB

  Ere pranverore.mp3

3.70 MB

  Flake e bore.mp3

2.72 MB

  Gol, gol,gol.mp3

1.67 MB

  Mall dashurie.mp3

3.23 MB

  Mall per vendlindjen.mp3

4.09 MB

  Me zerin e atdheut.mp3

3.48 MB

  Motiv i ri.mp3

2.77 MB

  Naten vone.mp3

2.83 MB

  Si t'ja bej moj xhan.mp3

3.56 MB

 Vace Zela

  VACE ZELA - Celu si mimoza.mp3

4.28 MB

  VACE ZELA - E dua vendin tim.mp3

2.71 MB

  VACE ZELA - Era pranverore.mp3

3.73 MB

  VACE ZELA - Esperanza.mp3

2.11 MB

  VACE ZELA - Flake e bore.mp3

2.63 MB

  VACE ZELA - Fëmija e parë.mp3

2.17 MB

  VACE ZELA - Gjyshes.mp3

2.58 MB

  VACE ZELA - Kenget e vendit tim.mp3

3.44 MB

  VACE ZELA - Kur jam prane teje.MP3

4.08 MB

  VACE ZELA - Lemza (live).mp3

2.27 MB

  VACE ZELA - Lemza.MP3

3.52 MB

  VACE ZELA - Mesnate.mp3

3.85 MB

  VACE ZELA - Naten vone.MP3

4.24 MB

  VACE ZELA - Ne mes te njerezve.MP3

4.68 MB

  VACE ZELA - Ne shtepine tone.mp3

1.94 MB

  VACE ZELA - Nenave shqiptare.mp3

4.04 MB

  VACE ZELA - Nisem per takim.MP3

3.82 MB

  VACE ZELA - Nuk e fshehim dashurinë.mp3

1.98 MB

  VACE ZELA - Në çdo zemër mbjell gëzim.mp3

2.41 MB

  VACE ZELA - O diell i ri(Ll.Morcka).mp3

4.11 MB

  VACE ZELA - O moj e bukura Arberi.mp3

3.19 MB

  VACE ZELA - Rritim jetën tonë.mp3

2.41 MB

  VACE ZELA - Rrjedhin o mengjeset.MP3

4.63 MB

  VACE ZELA - Serenate per nusen.mp3

2.62 MB

  VACE ZELA - Sot jam 20 vjec(Ll.Morcka).MP3

4.19 MB

  VACE ZELA - Sot jam 20 vjec.mp3

2.25 MB

  VACE ZELA - Të lumtur të dua.mp3

2.42 MB

  VACE ZELA - Valsi i lumturise.mp3

2.81 MB

 ADNAN BALA - Kacurrelat e tua.mp3

4.85 MB

 ADRIANA CEKO - Kur zemrat rrahin si nje zemer.mp3

2.46 MB

 ADRIANA CEKO - Stina e dashurise.mp3

3.30 MB

 AFERDITA ZONJA - Mora shoqezen per krahu.mp3

4.08 MB

 AFERDITA ZONJA - O moj shamishpalosura.mp3

3.40 MB

 Agim Krajka + I. Libohova Binjake me lirine.mp3

3.13 MB

 Agim Krajka + I. Libohova Track 04.mp3

3.13 MB

 Agim Krajka + I.Libohova Track 11.mp3

2.44 MB

 Agim Krajka + I.Libohova Track 12.mp3

2.66 MB

 Agim Krajka + I.libohova Track 13.mp3

2.83 MB

 Agim Krajka + Libohovat Ndodh ne jete.mp3

3.03 MB

 Agim Krajka + Luan Zhegu Track 03.mp3

3.15 MB

 Agim Krajka + Parashqevi Simaku Dua Bukur.mp3

2.86 MB

 Agim Krajka Dritat e qytetit.mp3

3.52 MB

 Agim Krajka Track 07.mp3

2.84 MB

 Agim Krajka Track 08.mp3

2.49 MB

 Agim Krajka Tre shoket Qemal Kertusha.mp3

2.79 MB

 Agim Krjaka + Libohovat Dy shoqe ne.mp3

2.38 MB

 ALEKSANDER GJOKA - Anija plake.mp3

4.54 MB

 ALIDA HISKU - Njerezit e agimeve.mp3

1.53 MB

 ALIDA HISKU - Si agim i kuq.mp3

3.76 MB

 ALIDA HISKU - Vajzat e fshatit tim(E.Shengjergji).mp3

2.44 MB

 ALIDA HISKU - Vajzat e fshatit tim.mp3

1.07 MB

 ANITA BITRI - Askush s'do ta besoje.mp3

4.02 MB

 ANITA BITRI - Mos u nxito.mp3

3.37 MB

 ANITA BITRI - S'ka formule ne dashuri.mp3

2.88 MB

 ANITA BITRI- Lulet e Majit i cel ne Janar.mp3

3.46 MB

 AVNI MULA - Gool (T.Daija).mp3

1.04 MB

 AVNI MULA - Moj vajze me kacurrela.mp3

3.68 MB

 AVNI MULA - Valsi i lumturise.mp3

2.80 MB

 BESNIK TARANESHI - Djaloshi dhe shiu.mp3

3.05 MB

 BESNIK TARANESHI - Lemza.mp3

2.07 MB

 DAVID TUKICI - Dhurate per ditelindje.mp3

2.91 MB

 EDUART JUBANI - E kujtoj ate takim.mp3

5.36 MB

 ELSA LILA - Larg urretjes.mp3

4.55 MB

 ELSA LILA - Pyes lotin.mp3

3.67 MB

 ELTON DEDA - Jemi emri i vete jetes.mp3

4.73 MB

 ERANDA LIBOHOVA - Mijera sy sot po me shikojne.mp3

3.50 MB

 FATMA ZYBERI - Lule molle e lule ftua.mp3

2.35 MB

 Fitnete Tuda - Rruge.mp3

8.29 MB

 Fitnete Tuda - Shpresa.mp3

7.74 MB

 FREDERIK NDOCI - Ne cdo zemer njehere troket.mp3

3.64 MB

 FREDERIK NDOCI - Pranvera me nje lule s'vjen.mp3

2.36 MB

 FREDERIK NDOCI - Shkembi dhe vala.mp3

3.21 MB

 FREDERIK NDOCI - Syte e tu (2).mp3

3.27 MB

 Frederik Ndoci - Syte e Tu.mp3

6.54 MB

 GAQO CAKO - Kroi i fshatit tone.mp3

5.47 MB

 GAQO ÇAKO - Kenge pranverore.mp3

4.11 MB

 GAQO ÇAKO - Udhet e atdheut me therrasin.mp3

1.17 MB

 GEZIM ÇELA - Lule ne dritare.mp3

2.37 MB

 JUSTINA ALIAJ - Jam nje vajze.mp3

3.47 MB

 JUSTINA ALIAJ - Mall per vendlindjen.mp3

4.06 MB

 JUSTINA ALIAJ - Stacioni im.mp3

2.92 MB

 KLOTILDA SHANTOJA - Margjelo.mp3

1.30 MB

 Krejt Mbrasht - ----------.mp3

9.07 MB

 Liljana Kondakci & Ardit Gjebrea - Falem.mp3

7.47 MB

 Liljana Kondakci & Luan Zhegu - Te Dua Ty.mp3

5.79 MB

 LILJANA KONDAKCI - Djalo mos me dua.mp3

3.43 MB

 LILJANA KONDAKCI - Pranvera e jetes sone.mp3

2.67 MB

 LINDITA THEODHORI - Dashuria jone.mp3

1.00 MB

 LINDITA THEODHORI - Per emrin tend mendoj.mp3

2.80 MB

 LINDITA THEODHORI - Qytet me emer drite.mp3

3.77 MB

 LINDITA THEODHORI - Ti mbetesh pranvera (Qyteti Studenti).mp3

3.83 MB

 LINDITA THEODHORI - Udhet jane te bukura.mp3

3.65 MB

 Luan Zhegu & Liljana Kondakci - Kur Xhirohej Nje Film.mp3

4.03 MB

 Me thuaj-tango.mp3

3.76 MB

 MENTOR XHEMALI - Nenave shqiptare.mp3

1.86 MB

 MENTOR XHEMALI- Per ty atdhe.mp3

4.22 MB

 MIGA HYSI - Zgjodha njerine.mp3

4.34 MB

 MORENA REKA - Kur vallzojme tok.mp3

3.14 MB

 NAIM KERCUKU - Bardhesi.mp3

2.31 MB

 NERTILA KOKA - C'ti them vellait.mp3

3.67 MB

 NERTILA KOKA - Nje lule pranvere.mp3

3.09 MB

 NERTILA KOKA - Zemra te fal.mp3

5.24 MB

 P.TARE - I duam kenget tona - (H. Zaharian).mp3

3.15 MB

 PAVLINA NIKAJ - Lulet.mp3

2.30 MB

 PJETER GJERGJI - Vashes sime.mp3

4.18 MB

 REDINA TILI - 5 fustanet.mp3

2.88 MB

 Ritfolk - Afrohu.mp3

5.40 MB

 RITFOLK - Deshire dhe heshtje.mp3

4.18 MB

 RITFOLK - Drejt fatit tim.mp3

3.42 MB

 RITFOLK - Enderroj.mp3

2.95 MB

 ROBERT ALIAJ - Dashuria.mp3

3.26 MB

 ROBERT ALIAJ - Dy gjysma molle.mp3

3.79 MB

 RUDOLF STAMOLLA - Kam nje mall.mp3

2.27 MB

 SULEJMAN CELA - Ne stadium.mp3

1.64 MB

 TONIN TERSHANA - Kenga e nenes(Agim Prodani).mp3

5.17 MB

 TONIN TERSHANA - Kthjelltesi,lumturi.mp3

1.12 MB

 TONIN TERSHANA - Lulet e bajames.mp3

3.08 MB

 TONIN TERSHANA - Lulet e limonit.mp3

3.04 MB

 TONIN TERSHANA - Mes jush.mp3

4.34 MB

 TONIN TERSHANA - Ngjyrat e pranveres.mp3

3.92 MB

 TONIN TERSHANA - Te dua o det (T.Harapi).mp3

2.94 MB

 TONIN TERSHANA - Te dua o det.mp3

2.94 MB

 TONIN TERSHANA - Vajze moj lule moj.mp3

3.01 MB

 TONIN TERSHANA - Vogelushi im.mp3

2.63 MB

 VALDETE HOXHA - Shpirtin ma rremben.mp3

3.52 MB

 VERA DERVISHI - Shoqja ime Fest 14.mp3

2.90 MB

 VIOLETA SIMONI - Mos me qortoni.mp3

1.51 MB

 XHAVIT XHEPA - Nje nate.mp3

4.83 MB

 XHAVIT XHEPA - Por sa cel agimi.mp3

2.81 MB

 ZEMRA E CDO MOSHE - Per ty mbetem femije.mp3

3.72 MB
 

tracker

leech seeds
 

Torrent description

Këngë origjinale nga festivalet e para '90
Tonin Tërshana
Ema Qazimi
Frederik Ndoci
Irma Libohova
Luan Zhegu
Kozma Dushi
Ermira Babaliu
Bashkim Alibali
Vaçe Zela
Mefarete Laze,
etj.

related torrents

Torrent name

health leech seeds Size

305-306

0 0 1.00 GB 0
 


comments (0)

Main Menu