Action

Dragon Hunter (2008) [DVDRip XviD

  • Download 5x Faster
  • Download torrent
  • Direct Download
  • Rate this torrent +  |  -
Dragon Hunter (2008) [DVDRip XviD

Download FREE And Anonymously


Torrent info

Name:Dragon Hunter (2008) [DVDRip XviD

Total Size: 349.76 MB

Magnet: Magnet Link

Seeds: 0

Leechers: 1

Stream: Watch Full Movie @ Movie4u

Last Updated: 2010-09-22 12:05:20 (Update Now)

Torrent added: 2009-08-22 00:33:54VPN For Torrents

Torrent Files List


Lexo ketu.txt (Size: 349.76 MB) (Files: 2)

 Lexo ketu.txt

0.39 KB

 Dragon Hunter (2008) [DVDRip.Xvid.avi

349.76 MB
 

Announce URL: http://open.tracker.thepiratebay.org/announce

Torrent description

* Lloji i filmit : Action /Adventure /Fantasy /Thriller
* Imdb :http://www.imdb.com/title/tt1290472/
* Premiera Zyrtare:..
* Premiera DVD : ..
* Rregjizor: Steve Shimek
* Shkruajti skenarin: Steve Shimek
* Aktore : Newell Alexander /Adam Johnson /Brad Johnson /Erik Denton /Slate Holmgren /Brian King
* Cilesia:Dvdrip/350 mb
* Kohezgjatja:01.30.39min
* Gjuha:Anglisht
* Titrat:Shqip(Te ngjitura ne video) Mundesuar nga Rainbow*


• Rrethanat
Jetim qe bebe, kur prinderit e tij u vrane nga nje sulm i ashper i Orkeve, Kendrik i Elgudit u rrit nga vellai i tij me i madh, Darius.Atehere, edhe pse nente vjec, Dariuss ju perkushtua edukimit te Kendrik, dhe ne zhdukjen e Orkeve. U shnderrua ne nje luftetar i zoti dhe mbronte vellain e tij nga cdo rrezik.Tani, pas vitesh, nje rrezik i ri shfaqet, akoma me vdekjeprures sesa kercenimi i Orkeve ose i njerezve . Lajmet per sulme dragonjsh perhapen si rrufe ne vendin e tmerruar. Darius sjell ne mendje profecite e te emes per nje gjahtar dragonjsh te forte ne familjen e tyre dhe e udheheq Darion ne nje udhetim te rrezikshem er ne keshtjellen Okard, vendin e stervitjes se gjahtarit. Ne betejen e tyre kundrejt Orkeve, bashkeluftojne me nje grup luftetaresh qe bashkohen ne kete mision te rrezikshem.Vellezerit e Elgud duhet te shmangin kurthet e Orkeve dhe ne sulmet e dragonjve qe te arrijne ne keshtjelle. Do mundin dragonjte ta shkaterrojne vendin e tyre? Pergjigjia gjendet vetem ne forcen e gjuetarit te dragonjeve!

Beni sa me shume seed.kalojeni filmin njeri pas tjetrit.

related torrents

Torrent name

health leech seeds Size
 


comments (0)

Main Menu

 

script data-cfasync="false" src="//d2ghscazvn398x.cloudfront.net/?cshgd=690275">