Drama

Le silence de Lorna With Albanian Subs embedded

  • Download 5x Faster
  • Download torrent
  • Direct Download
  • Rate this torrent +  |  -
Le silence de Lorna With Albanian Subs embedded

Free and Direct Download with Usenet 300GB+ free


Torrent info

Name:Le silence de Lorna With Albanian Subs embedded

Total Size: 519.44 MB

Magnet: Magnet Link

Seeds: 0

Leechers: 0

Stream: Watch Online @ Movie4u

Last Updated: 2010-09-19 17:48:45 (Update Now)

Torrent added: 2009-09-02 08:55:01
Torrent Files List


Le silence de Lorna (Shqip).avi (Size: 519.44 MB) (Files: 2)

 Le silence de Lorna (Shqip).avi

519.44 MB

 Lexo ketu e rendesishme.txt

0.12 KB
 

Announce URL: http://open.tracker.thepiratebay.org/announce

Torrent description

Filmi heshtja e Lornes.
Aktorja Kosovare Arta Dobroshi etj etj.

IMDB INFO KLIK KETU

<pre class="nfo">Filmi “Heshtja e Lornes” me skenar dhe regji t? Jean Pierre e Luc Dardenne ?sht? nderuar n? “Festivalin e Kan?s” me cmimin p?r “Skenarin m? t? mir?”. Filmi,nj? prodhim belg, francez dhe italian, tregon p?r Lorn?n, nj? vajz? shqiptare e cila p?r t’u b?r? pronare e nj? dyqani n? Belgjik?, vendos t? martohet p?r letra me Klaudin, nj? martes? e rregulluar prej mafiozit Fabio i cili si k u s h t k?rkon q? pas marrjes s? n?nshtet?sis?, Lorna t? martohet me nj? mafioz rus.

Rusi ?sht? gati t? shpenzoj? nj? shum? t? madhe parash p?r t? rregulluar letrat n? m?nyr? t? shpejt?, po ashtu si? b?ri Lorna. Q? kjo t? ndodhi pa probleme, Fabio ka menduar q? t? vras? Klaudin, por a do ta lejoj? Lorna k?t? gj??

Personazhi i Lorn?s interpretohet n? film nga shqiptarja Arta Dobroshi, e cila ?sht? pritur dhe vler?suar shum? mir? n? k?t? festival, si dhe ka qen? pretendente p?r ?mimin e aktores m? t? mir?.
P?rve? Art?s n? “Heshtjen e Lorn?s” ka interpretuar dhe shqiptari Alban Ukaj. </pre>

Movie with albaniansubs embedded.

Ju uroj shikim te kendshem.
B?ni sa me shume seed.

related torrents

Torrent name

health leech seeds Size
 

comments (0)

Main Menu