Rap

2die4 shqip

  • Download 5x Faster
  • Download torrent
  • Direct Download
  • Rate this torrent +  |  -
2die4 shqip

Anonymous and Free Direct Download 300GB+


Torrent info

Name:2die4 shqip

Total Size: 90.33 MB

Magnet: Magnet Link

Seeds: 0

Leechers: 0

Stream: Watch Online @ Movie4u

Last Updated: 2015-01-28 22:19:10 (Update Now)

Torrent added: 2008-08-11 12:46:25VPN For Torrents

Torrent Files List


Bitch.mp3 (Size: 90.33 MB) (Files: 20)

 Bitch.mp3

4.84 MB

 Dedikuar_Asaj.mp3

4.42 MB

 Djemte_e_keqinj.mp3

3.51 MB

 Emigracioni.mp3

5.37 MB

 Fieri.mp3

4.52 MB

 I_jashteligjshem.mp3

4.92 MB

 Jetes_Sone_2.mp3

6.15 MB

 Jetes_Sone_3.mp3

7.65 MB

 Ju_me_bet_ky_qe_jam_sot.mp3

5.26 MB

 Kape_pak_me_poshte.mp3

3.23 MB

 Kjo_eshte_jeta_jone.mp3

4.94 MB

 Mesazh_Per_Nje_Te__Huaj.mp3

4.48 MB

 Mos_me_Thuaj.mp3

3.63 MB

 Nene.mp3

4.34 MB

 Ngadale_ft_Anjeza.mp3

3.07 MB

 Nuk_e_qijme_per_as_nje_shkerdhate.mp3

5.01 MB

 Party.mp3

3.36 MB

 Per_Te_Gjithe_2_Die_4.mp3

3.25 MB

 Vetem_leke.mp3

4.22 MB

 Vitet_e_humbura.mp3

4.17 MB
 

Announce URL:

Torrent description

jan shoket e mi dhe jan 1sha
degoni muzik dhe ngakoivi ne internet ndimoni patriotet tuaj ne gjith boten
tyng nga xhuxhi

related torrents

Torrent name

health leech seeds Size

Kung Fu Dunk Shqip avi

0 0 704.99 MB 0
 


comments (0)

Main Menu